O klinice

Klinika stomatologiczna RODENTIS Warszawa Sadyba już od ponad 10 lat z pasją i profesjonalizmem dba o zdrowie i piękny uśmiech swoich pacjentów.

Oferujemy szeroki zakres usług stomatologicznych, ale specjalizujemy się w takich dziedzinach jak: protetyka, ortodoncja, implantologia, chirurgia oraz stomatologia zachowawcza i endodoncja.

Naszą misją jest najwyższa jakość świadczonych usług, ale też zapewnienie maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa naszym pacjentom.

Nasi lekarze to profesjonalny zespół specjalistów w swoich dziedzinach, dla których jednymi z najważniejszych celów jest komfort i zdrowie pacjenta.
Dbamy o kompleksowe podejście do dziedziny jaką jest stomatologia, tak aby nasi pacjenci przez długie lata mogli cieszyć się pięknym zdrowym uśmiechem.
Indywidualne podejście do problemów i potrzeb, to nasz priorytet.

Z tego powodu do wszystkich przypadków podchodzimy w sposób szczególny, co oznacza, że dobieramy metody leczenia dopasowane do konkretnych potrzeb, cech i możliwości Pacjenta.
Jesteśmy przystosowani do obsługi osób niepełnosprawnych – posiadamy wszelkie udogodnienia, dzięki którym osoby tego wymagające, bez przeszkód mogą korzystać z naszej pomocy.

Godziny otwarcia pon-pt 8:00-20:00, soboty 9:00-14:00.

Nasz zespół

Nasi lekarze nieustannie poszerzają swoją wiedzę na szkoleniach, konferencjach i sympozjach – zarówno w kraju, jak i za granicą. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu leczenie zgodne z najnowszą wiedzą medyczną i z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

Nasze certyfikaty

Pracujący w klinice RODENTIS specjaliści dbają o zdrowie, bezpieczeństwo i zadowolenie pacjenta. Jakość, dokładność, nowoczesne podejście i brak stresu to cechy charakterystyczne dla naszej kliniki.

Zobacz certyfikaty, które to potwierdzają.